GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kaffeservisdelar 14818062
nr 1481 8062
Kaffeservisdelar
24 delar, Raymond Loewy, Rosenthal, 1950-tal, "blad". 9 koppar med fat + 4 extra fat, 12 assietter, kaffekanna, sockerskål, gräddkanna
Kondition: nagg, gräddkannan med nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 19:28:35
8/8 18:15:03